O Firmie

Jesteśmy firmą działającą w branży metalowej, obecną na polskim rynku od 1982 roku. Z powodzeniem współpracujemy z klientami zarówno na rynku lokalnym jak i na bardzo wymagającym rynku europejskim. Obrabiamy materiały takie jak stale węglowe ,stal nierdzewną , aluminium ,mosiądz, brąz , tworzywa sztuczne . Zajmujemy się produkcją mało i wielkoseryjną elementów jak również całych podzespołów metalowych jako podwykonawca dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Zajmujemy się również produkcją gotowych wyrobów metalowych na zamówienie firm i odbiorców prywatnych. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym do obróbki metali jaki stanowią tokarki i frezarki konwencjonalne oraz CNC , szlifierki do otworów i wałków oraz frezarki obwiedniowe do kół zębatych i łańcuchowych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę fachowców .
Ponadto prowadzimy ścisłą kooperację z firmami zajmującymi się obróbką cieplną oraz galwaniczną metali.

Naszymi głównymi odbiorcami są :

1.

Przemysł Kolejowy
producenci wyposażenia wagonów i lokomotyw oraz producenci taboru kolejowego.

2.

Przemysł motoryzacyjny
 producenci samochodów ciężarowych , autobusów , naczep oraz dostawcy wyposażenia specjalistycznego dla samochodów ciężarowych.

3.

Przemysł spożywczy
 producenci maszyn i linii produkcyjnych dla potrzeb zakładów produkujących i przetwarzających żywność.

4.

Branża budowlana
producenci elementów wykończeniowych, producenci maszyn i urządzeń budowlanych, dostawcy materiałów do wyposażenia placu budowy .

Oprócz wyżej wymienionych nasze produkty trafiają niemal do każdej branży w której występuje zapotrzebowanie na części przemysłowe.

Dobrą opinię wśród klientów oraz ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu czerpanemu ze współpracy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami z kluczowych gałęzi przemysłu jak i z małymi podmiotami dostarczającymi na rynek produkty specjalistyczne oraz rozwiązania innowacyjne.

Gwarantujemy wysoka jakość produktów oraz konkurencyjna ofertę cenową!

Zakład Tokarsko-Ślusarski BUGAJEWSKI

ul. Żywokostowa 7
61-680 Poznań
Polska
NIP: 7822235193

tel./fax. (+48) 061 820 49 54
tel. kom. (+48) 0501 731 384
ENGLISH: (+48) 0507 116 908 

e-mail: info@zts-bugajewski.pl